Kladovo: Kapiten ŽRK “Đerdap” igrač utakmice

U sportskoj hali u Kostolcu odigrana je utakmica 4. kola Prve rukometne lige Srbije za žene, grupa „Istok-A“, gde su se sastale domaća ekipa i ŽRK „Đerdap“.

Posle neizvesnog i dobro odigranog prvog poluvremena naša ekipa je izjednačila sa 15:15. Međutim, u drugom poluvremenu se desila odlična transformacija naše ekipe i polovinom poluvremena smo vodili pet golova razlike. Na žalost, naša mlada ekipa je na kraju uspela da izvuče nerešen rezultat 30:30. S obzirom na nedostatak nekoliko igračica iz prve postave, za nas je odličan rezultat, ističe, Zvezdan Stefanović, sekretar ŽRK „Đerdap“ Kladovo.

Anđelija Dimitrijević, iz domaće ekipe bila je najefikasnija sa postignutih 10 golova. Za igrača utakmice proglašena je kapiten ŽRK „Đerdap“ Jana Dimitrijević sa postignutih devet golova. Marija Ranisavljević dala je 12 golova, a osam Lara Radić, objavljeno je na sajtu opštine Kladovo.